Volná místa

FSC Elektro s.r.o.

Hledáme tyto profese:

Hledáme na doplnění  týmu šikovného elektromontéra se zájmem o práci.

Požadujeme SŠ vzdělání nebo  výuční list, odbornou způsobilost v elektrotechnice  – platnou Vyhlášku 50, samostatné myšlení.
Nabízíme  práci  na hlavní pracovní poměr  u stabilní firmy,  slušné  zacházení, pravidelnou  mzdu, odměny a příspěvěk na stravování.

Pro bližší informace volejte 775 346 426  – paní Smržová.
Životopisy prosím zasílejte na ssmrzova@fscelektro.cz.

Vybrané uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru.

Kdo jsme
a co vše je za námi
FSC Elektro s.r.o. má za sebou 19 let zkušeností a desítky úspěšných realizací v oblasti výstavby optických sítí. Disponujeme zkušeným týmem odborných montážních pracovníků a vlastní svářečkou optických vláken. Vyjíždíme z Brna.

Společnost FSC Elektro s.r.o je elektromontážní firma působící na trhu od roku 2001. Produktové portfolio společnosti pokrývá kompletní požadavky zákazníka v oblastech projekce a realizací strukturované kabeláže, optických sítí a elektroinstalací silnoproud – slaboproud.

Cílem FSC Elektro s.r.o. je zajistit svým partnerům profesionální a rychlou realizaci zakázek. Zakládáme si na komunikaci s našimi zákazníky s cílem co nejvíce vyjít vstříc jejich požadavkům.

Naše výhody: zkušenosti a zájem o práci, zkušení projektanti, vynikající znalost problematiky, rychlost a kompetence, stabilní parta zkušených montážních pracovníků. Děláme to, co nás baví.