Jet Surf Střelice

Reference společnosti FSC Elektro s.r.o.
Reference společnosti FSC Elektro s.r.o.
Poslat komentář

You must be logged in to post a comment.

Základní infromace
Novostavba výrobně administrativního objektu, projekce a realizace silnoproudé a slaboproudé části - kompletní rozvody elektroinstalace, osvětlení, slaboproudé rozvody, průmyslové elektroinstalace - 2015
Další informace

Další případné informace k referenci, např. ekonomické, nebo termíny dodání. Tyto texty využívá on-line marketing pro zlepšení pozic ve vyhledávačích, zvýšení návštěvnosti webu a poptávek (SEO).

Vyjádření klienta

Společnost FSC Elektro prováděla elektroinstalaci silnoproudých a slaboproudých rozvodů v našem nově budovaném výrobním areálu ve Střelicích. K naší spokojenosti pro nás zajistili projektovou i realizační část elektroinstalace, strávili s námi spoustu času nad přípravou našeho projektu, což se nám vrátilo při hladkém průběhu samotné instalace. FSC Elektro pro nás následně, po skončení základní části instalace, i nadále zajišťuje kompletní servis elektroinstalačních prací – od připojování výrobních strojů a složitých technologických zařízení po drobné úpravy vyplývající z našeho technologicky náročného provozu. Firmu FSC Elektro a pana Martina Smrže považuji za profesionály v oboru a dlouhodobé spolehlivé partnery v našem podnikání.

MILT, Popůvky MILT, Popůvky realizace silnoproudé a slaboproudé části
Kontakty klienta:

Jet Surf